Uczestnicy 2017

Joao Almeida, Portugalia

Anna Chruściel, Polska

Stephanie Franke, Szwecja

Aiko Hirose, Japonia

Wiktor Kołodziejczyk, Polska

Evgeny Konnov, Rosja

Emma Liu, USA

Shohei Maekawa, Japonia

Miłosz Marcinkiewicz, Polska

Paul Mnatsakanov, Rosja/USA

Yoko Mukai, Japonia

Hinata Nakanishi, Japonia

Michał Oleszak, Polska

Moe Tanaka, Japonia

dr Krystian Tkaczewski - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

dr Krystian Tkaczewski - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

Michał Oleszak, Polska - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

Michał Oleszak, Polska - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

Michał Oleszak, Polska - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

Prof. Masahi Katayama - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

Prof. Masahi Katayama - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

Prof. Masahi Katayama - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

Prof. Masahi Katayama - Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana, Tarnów

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Joao Almeida, Portugalia - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Paul Mnatsakanov, Rosja/USA - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Evgeny Konnov, Rosja - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Evgeny Konnov, Rosja - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Yoko Mukai, Japonia - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Michał Oleszak, Polska - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Miłosz Marcinkiewicz, Polska - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Emma Liu, USA - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Anna Chruściel, Polska - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Anna Chruściel, Polska - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

dr Krystian Tkaczewski oraz Evgeny Konnov, Rosja - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

dr Krystian Tkaczewski oraz Philippe Raskin - Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice, Polska

Anna Chruściel, Polska - Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice, Polska

Michał Oleszak, Polska - Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice, Polska

Evgeny Konnov, Rosja - Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice, Polska

dr Krystian Tkaczewski - Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice, Polska

dr Krystian Tkaczewski - Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice, Polska

dr Krystian Tkaczewski - Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice, Polska

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego Lusławice, Polska

dr Krystian Tkaczewski - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Evgeny Konnov, Rosja - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Joao Almeida, Portugalia - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Paul Mnatsakanov, Rosja/USA - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Wiktor Kołodziejczyk, Polska - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Yoko Mukai, Japonia - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Anna Chruściel, Polska - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Anna Chruściel, Polska - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Emma Liu, USA - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Michał Oleszak, Polska - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Miłosz Marcinkiewicz, Polska - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Evgeny Konnov, Rosja - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Evgeny Konnov, Rosja - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

dr.Krystian Tkaczewski - Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Finałowy uczestników kursu - Sala Lustrzana, Tarnów

Koncert Inauguracyjny „Estrada Młodych”, Sala Lustrzana,  Tarnów

dr Krystian Tkaczewski
F.Chopin Andante spianato i Wielki Polonez  op.22

Michal Oleszak, Polska

F.Chopin Ballada As-dur op.47

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Lusławice, Polska

dr Krystian Tkaczewski

F.Chopin Etiuda C-dur op.10 nr 1

Evgeny Konnov, Rosja

S.Rachmaninow Sonata b-moll op.36

cz. II i III

Michal Oleszak, Polska

L. van Beethoven 32 Wariacje c-moll WoO 80

dr Krystian Tkaczewski

M.Musorgski Obrazki z wystawy

Paul Mnatsakanov, Rosja

F.Mendelssohn-Bartholdy Wariacje "Seriéuses" d-moll op. 54

Anna Chruściel, Polska

S.Rachmaninov Etiuda es-moll  op. 39 nr 5

Anna Chruściel, Polska

S.Rachmaninow Etiuda d-moll op. 39 nr 8

Koncert w Centrum Paderewskiego, Kąśna Dolna

Paul Mnatsakanov, Rosja

F.Mendelssohn-Bartholdy Wariacje "Seriéuses" d-moll op. 54

Aiko Hirose, Japonia

Béla Bartok Allegro Barbaro

Michal Oleszak, Polska

L. van Beethoven 32 Wariacje c-moll WoO 80

Yoko Mukai, Japonia

F.Chopin Scherzo b-moll op.31

Joao Almeida, Portugalia

J.Brahms Ballada d-moll op.10 nr 1

Koncert w Zespole Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie

Evgeny Konnov , Rosja

P. Czajkowski Koncert fortepianowy b-moll op.23

Koncert Finałowy uczestników kursu -  Sala Lustrzana,  Tarnów

Anna Chruściel, Polska

F.Chopin Ballada g-moll op.23

Emma Liu, USA

F.Chopin Walc cis-moll op.64 nr 2

Wiktor Kołodziejczyk, Polska

M.Ravel Jeux d'eau

Paul Mnatsakanov, USA/Rosja

G.Gershwin Błękitna Rapsodia

Evgeny Konnov, Rosja

Bizet/Horowitz Wariacje na temety z opery "Carmen"

Hinata Nakanishi, Japonia

X.Montsalvatge Sonatina Pour Yvette III.Allegretto

Joao Almeida, Portugalia

J.Brahms Ballada d-moll op.10 nr 1

J.Brahms Ballada D-dur op.10 nr 2